FEES

Prof. Dr. Koray Ağras - Urologist / Pediatric Urologist
FEES

MUAYENE ÜCRETLERİ :

Yüz yüze hasta muayene ücretimiz 600 TL'dir. Ödemeler nakit, kredi kartı veya hesaba EFT ile yapılabilir. Kliniğimizde yapılan “Üriner Sistem Ultrasonografisi” muayene ücretine dahildir. Sağlık personelinin kendisi, eşi ve çocuklarına muayene ücreti %50 indirimlidir. Muayenenizden sonraki iki ay boyunca tüm kontroller ücretsizdir.

Görüntülü online görüşme hizmet bedeli 300 TL olup, havale ve kredi kartı aracılığıyla ödenebilmektedir. Ödemeniz sonrasında randevu detayları asistanımızca size bildirilir, görüşme bittikten sonra faturanız e-posta adresinize gönderilir. Görüşmenizden iki saat önce asistamımızı arayarak bilgi vermeniz halinde randevunuzu iptal edebilir, yeni bir randevu tarihi belirleyebilirsiniz. İptal etmeniz halinde ücret iadesi gerçekleştirilir. İki saatten az süreli iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. Online görüşme hizmetini özel sağlık sigortaları ödememektedir. Online görüşme sonrası iki ay içerisinde muayeneye gelmeniz halinde, muayene ücretinizde %50 indirim (300 TL) yapılır.

Kliniğimizde yapılan “İşeme Testi (üroflovmetri)” ile “ultrason yardımlı mesanede artık idrar ölçümü ” değerlendirmeleri 350'şer TL’ dir.

İdrar kaçırma, zor idrar yapma, kronik kabızlık gibi durumlarda uygulanan "Pelvik taban rehabilitasyonu (biofeedback)" tedavisinin bir saatlik seansı 600 TL dir.

Özel sağlık sigortanız varsa, size doldurup vereceğimiz sigorta formunu muayene faturanız ile birlikte sigortacınıza iletmeniz halinde, muayene, işeme testi ve biyofeedback gibi ödemelerinizin en az yarısını sigortalar geri ödemektedir.

Yüz yüze hasta muayeneleri için bir saatlik, kontroller için yarım saatlik randevular verilmektedir. Online hasta danışma ve kontrol randevularımız 15 dakikalıktır. Lütfen randevularınıza 5 dakika erken geliniz veya iptal edecekseniz önceden haber veriniz.

 

KAN, İDRAR, SPERM TESTLERİ :

Kliniğimizde kan, idrar veya sperm testleri için numune alınmamaktadır. Hastalarımız dilerlerse bu testleri sağlık ocakları, özel poliklinik veya hastanelerde yaptırabilirler. Ayrıca birlikte çalıştığımız Synlab veya Düzen laboratuvarları gibi güvenilir merkezlerde indirimli fiyatlarla bu testlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu merkezlere gitmeniz halinde sonuçlar kliniğimize e-posta aracılığıyla gönderildiğinden, sonuçları beklemenize veya sonuçları almak için tekrar gitmenize gerek yoktur.

 

RADYOLOJİK TESTLER :

Detaylı ultrasonografi, doppler, tomografi, MR ve sintigrafi gibi ileri düzey testler için ağırlıklı olarak Tesla Görüntüleme Merkezi veya Düzen laboratuvarları ile birlikte çalışmaktayız. Randevu almak ve indirimli ücret bilgileri için asistanımız size yardımcı olacaktır.

 

AMELİYATLAR :

Prof. Dr. Koray Ağras ameliyatlarını öncelikle Ankara Güven Hastanesi, Lösev Lösante Hastanesi, TOBB-ETÜ Hastanesi ve Ankara Memorial Hastanesi’nde yapmaktadır. Bunun dışında Medicana Hastanesi ve Medisun Hastanesi ile de anlaşması mevcuttur. Bu hastanelerde ameliyat olmanız halinde, Prof. Dr. Koray Ağras’a özel indirimli paket fiyatlar üzerinden ameliyat olabilirsiniz.

Özel sağlık sigortanız varsa, sigorta kapsamına göre değişmekle birlikte, genel olarak hastane bedelinin tamamı, cerrahi ücretin ise yarıya yakını özel sigortalarca ödenmektedir. Ancak doğuştan gelen bir problem nedeniyle (hipospadias, inmemiş testis vb) yapılan ameliyatları ve sünneti özel sigortalar ödememektedir.

SGK’lı iseniz (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK), mevcut kanunlar gereği, bir muayenehane hekimine herhangi bir özel hastanede SGK'nız üzerinden ameliyat olmanız yasa dışıdır. Ancak ücret ödeyerek ameliyat olabilirsiniz.

 

ANLAŞMALI KURUMLAR : Anlaşmalı kurumumuz yoktur

 

Sağlıklı günler dileriz...