FEES

Prof. Dr. Koray Ağras - Urologist / Pediatric Urologist
FEES

MUAYENE ÇEŞİTLERİ

Yüz yüze hasta muayenesi:  Kliniğimize gelen hastalarımıza yaptığımız fizik muayene, tetkik değerlendirmesi ve tedavi planlamasını kapsar. Gerekli görülmesi halinde böbrek ve idrar yolları için yapılacak "Ultrasonografi" muayeneye dahildir, ayrıca ücret talep edilmez. Muayene ücretinde sağlık personelinin kendisi, eşi ve çocuklarına %50 indirim uygulanır. Muayenenizden sonraki iki ay boyunca tüm kontroller ücretsizdir. Yüz yüze hasta muayeneleri için bir saatlik, kontroller için yarım saatlik randevular verilmektedir. Lütfen randevularınıza en az 5 dakika erken geliniz veya iptal edecekseniz önceden haber veriniz.

Görüntülü online görüşme: Online hasta danışma randevuları 15 dakikalık olup, sonrasındaki bir ay içerisindeki bir online kontrol görüşmesi ücretsizdir ve 10 dakika sürmektedir. Görüntülü görüşme için alına ücret, yüz yüze muayenede alınan ücretin yarısıdır. Ödemeniz sonrasında randevu detayları asistanımızca size bildirilir, görüşme bittikten sonra faturanız e-posta adresinize gönderilir. Görüşmenizden iki saat önce asistamımızı arayarak bilgi vermeniz halinde randevunuzu iptal edebilir, yeni bir randevu tarihi belirleyebilirsiniz. İptal halinde ücret iadesi gerçekleştirilir. İki saatten az süreli iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. Online görüşme hizmetini özel sağlık sigortaları ödememektedir. Online görüşme sonrası iki ay içerisinde yüz yüze muayeneye gelmeniz halinde, muayene ücretinizde %50 indirim yapılır.

Konsultasyon: Hastanın kendisi olmaksızın tetkiklerinin danışılmasıdır, ücreti yüz yüze muayene ücretinin yarısıdır.

Tüm ödemeler nakit, kredi kartı veya hesaba EFT ile yapılabilir. EFT ile yapılacak ödemelerin, muayeneden önce yapılması gerekmektedir.

 

KLİNİĞİMİZDE MUAYENEDEN AYRI YAPILABİLEN TEST VE TEDAVİLER:

İşeme Testi (üroflovmetri)

Ultrason ile mesanede artık idrar (PVR) ölçümü

Pelvik taban rehabilitasyonu (biofeedback)

 

Bu işlemlerin ücretleri için iletişim numaralarından lütfen asistanımıza danışınız. 

 

Özel sağlık sigortanız varsa, size doldurup vereceğimiz sigorta formunu muayene faturanız ile birlikte sigortacınıza iletmeniz halinde, muayene, işeme testi, PVR ölçümü ve biyofeedback tedavisinin bir kısmını sigortalar geri ödemektedir.

 

KAN, İDRAR, SPERM TESTLERİ :

Kliniğimizde kan, idrar veya sperm testleri için numune alınmamaktadır. Hastalarımız dilerlerse bu testleri sağlık ocakları, özel poliklinik veya hastanelerde yaptırabilirler. Ayrıca birlikte çalıştığımız Synlab veya Düzen laboratuvarları gibi güvenilir merkezlerde kliniğimize özel indirimli fiyatlarla bu testlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu merkezlere gitmeniz halinde sonuçlar kliniğimize e-posta aracılığıyla gönderildiğinden, sonuçları beklemenize veya sonuçları almak için tekrar gitmenize gerek yoktur.

 

RADYOLOJİK TESTLER :

Detaylı ultrasonografi, doppler, tomografi, MR ve sintigrafi gibi ileri düzey testler için ağırlıklı olarak Tesla Görüntüleme Merkezi veya Düzen laboratuvarları ile birlikte çalışmaktayız. Randevu almak ve indirimli ücret bilgileri için asistanımız size yardımcı olacaktır.

 

AMELİYATLAR :

Prof. Dr. Koray Ağras ameliyatlarını öncelikle Ankara Güven Hastanesi, Lösev Lösante Hastanesi, TOBB-ETÜ Hastanesi ve Ankara Memorial Hastanesi’nde yapmaktadır. Bunun dışında Medicana Hastanesi ve Medisun Hastanesi ile de anlaşması mevcuttur. Bu hastanelerden birinde ameliyat olmanız halinde, Prof. Dr. Koray Ağras’a özel indirimli paket fiyatlar üzerinden ameliyat olabilirsiniz.

Özel sağlık sigortanız varsa, sigorta kapsamına göre değişmekle birlikte, genel olarak hastane bedelinin tamamı, cerrahi ücretin ise yarıya yakını özel sigortalarca ödenmektedir. Ancak doğuştan gelen bir problem nedeniyle (hipospadias, inmemiş testis vb) yapılan ameliyatları ve sünneti özel sağlık sigortaları ödememektedir.

Özel sağlık sigortalı değilseniz ancak SGK'nız varsa (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK), mevcut kanunlar gereği, bir muayenehane hekimine SGK anlaşmalı bir özel hastanede SGK'nız üzerinden ameliyat olmanız yasa dışıdır. Ancak SGK'nızı kullanmadan, ücretini kendiniz ödemeniz halinde ameliyat olabilirsiniz.

 

ANLAŞMALI KURUMLAR : Anlaşmalı kurumumuz yoktur

 

Sağlıklı günler dileriz...